صنایع بسته بندی جواهری نیک

تولید کننده انواع جعبه و کارتن بهداشتی و صنعتی در خدمت تولید کنندگان و صنعتگران می‌باشد.

درباره ما

صنایع بسته بندی جواهری نیک واقع در شهرک صنعتی شمس آباد بلوار نگارستان خ بهمن شمالی پلاک 397 به مساحت 2000متر مربع از سال 1382 تا به امروز در خدمت صنعتگران و تولید کنندگان می‌باشد.

رمز موفقیت

رمز موفقیت مجموعه پشت کار مستمر و پیشرو در حوضه چاپ و بسته بندی با نیروهای مجرب و با تجربه با خدمات پس از فروش می‌باشد.

سیر تکاملی

صنایع بسته بندی جواهری نیک کار خود را در خیابان پامنار در سال 1378 اغاز کرده و با پشتکار در این حوضه احداث کارخانه به مساحت 2000متر مربع در شهرک صنعتی شمس آباد در حال فعالیت و خدمت رسانی می‌باشیم.

سوابق

مجموعه ما مفتخر است با مجموعه های خرد و کلان به عنوان مثال همراه اول و رایتل و صنایع غذایی فارسی و در حال حاضر با 295مجموعه از کترینگها و رستورانها در سراسر ایران فعالیت و خدمت رسانی داریم.

 همواره امیدوارهستیم به لطف خدا درحوزه های اصناف دیگر ودرحوزه صادرات وبادعای دوستان و مشتریان عزیز که مجموعه به خط تولید کاغذ ورق سازی تکمیل گردد.

جواهری نیک از نگاه کارکنان 

فضای کاری در شرکت تولیدی پک جواهری نیک بسیار باز و خلاقانه است. این خواسته مدیران است که کارکنان بتوانند خلاقیت خود را بروز دهند و محصولاتی را تولید کنند که بتواند در بازار پر رقیب متمایز باشد.

ما از بودن در جواهری نیک لذت می‌بریم...

تجهیزات مدرن

برش و چاپ

تجهیزات مدرن چاپ و برش پیش نیاز تولید محصولات با کیفیت است. جواهری نیک تجهیزات مدرن مورد نیاز را تامین کرده است.

محصولات سبز

دوست‌دار طبیعت

محصولات جواهری نیک دوست‌دار طبیعت است. ما محصولاتی را تولید می‌کنیم که به محیط زیست کم‌ترین صدمه را می‌زنند و قابل بازیافت هستند.

کیفیت بالا

در عین تضمین قیمت

مجموعه جواهری نیک متعهد به ارائه کیفیت بالای خدمات و تضمین قیمت رقابتی در بازار برای شما همراهان گرامی می‌باشد.